Кошик
1214 відгуків

Ув. Клієнти ми працюємо у воєнний час.

Intermeals
+380 (95) 158-25-39
+380 (95) 158-25-39
Додати відгук

Ковбаси та шинки

Ковбасу, м'ясні та ковбасні вироби люблять і дорослі, і діти, тому їх можна виявити в холодильнику практично кожної сім'ї. Виняток в основному складають вегетаріанці, які не вживають в їжу продукти тваринного походження і їдять тільки соєві або горохові ковбаси.

На сьогоднішній день існує безліч видів ковбас. Серед них найбільш популярні копчені (сирокопчені, варено-копчені, напівкопчені), сиров'ялені, сирокопчені, ліверні та кров'яні.

Проте останнім часом чути багато критики на адресу ковбасних виробів. Подібні попередження і застереження небезпідставні. Дійсно, багато підприємств, у тому числі і великі вітчизняні м'ясокомбінати, в гонитві за вигодою виробляють низькосортний продукт, часом небезпечний для здоров'я. Недобросовісні виробники намагаються, як можна більше зекономити на м'ясі і замінити його лівером, субпродуктом і навіть відходами м'ясного виробництва. На упаковці часто вказані хімічні речовини, які входять до складу: стабілізатори, консерванти, барвники, розпушувачі, емульгатори. Подібні добавки можна використовувати у харчовій промисловості, хоча їх шкоду для здоров'я вже доведений.

Крім ковбас м'ясна гастрономія рясніє всілякими продуктами з цілісних шматків м'яса, як, наприклад, шинка і буженина. Але при виробництві недорогий шинки з цілісного шматка м'яса виробники вдаються до штучного способу копчення.

І все ж, натуральна якісна ковбаса і шинка існують, але в роздрібну мережу вони практично не надходять. Це переважно імпортні елітні продукти європейського виробництва, які можна купити в спеціалізованих гастрономічних магазинах класу «преміум». У Харкові існує кілька таких магазинів, але набагато швидше і зручніше придбати їх у інтернет магазині.

Інтернет магазин intermeals.ua реалізує кращі продукти харчування тільки перевірених виробників. Тут Ви зможете купити ковбасу, ціна якої буде справедлива для даної категорії товару. Крім того, у нас передбачена доставка в будь-який район міста.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner